IP

Archiwalna strona Szkoły Podstawowej w Surochowie chcesz przejść na nową stonę kliknij w ten poruszający się napis.Aktualności

Przedstawienie z okazji Dnia Kobiet

08.03.2011

Z okazji dnia Kobiet, obejrzeliśmy w naszej szkole zabawne przedstawienie, przygotowane przez uczniów klas V i VI. Uczniów do przedstawienia przygotowywali Pan Maciej Inglot i Grzegorz Bursztyka.


Zabawa karnawałowa w Sobiecinie, Dzień Babci i Dziadka

16.02.2011

16.02.2011r w Szkole filialnej w Sobiecinie - odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, oraz zabawa karnawałowa dla dzieci. Wszyscy świetnie się bawili.


GaleriaŚwięto Zakochanych

14.02.2011

W dniu Św. Walentego 14 lutego w naszej szkole zorganizowana została "Poczta Walentynkowa". Każdy mógł tą drogą przypomnieć kochanej osobie o sowim uczuciu. Doręczyciele "poczty walentynkowej" mieli pełne ręce roboty.


Bal karnawałowy!

31.01.2011

31 stycznia 2011 roku odbył się w naszej szkole bal karnawałowy, w którym uczestniczyli uczniowie klas 0-III. Sala gimnastyczna zamieniła się na kilka godzin w prawdziwą salę balową, przez którą przemykały barwne korowody tajemniczych postaci m.in. czarnoksiężnika, motylków, kowbojów, strażaka, Indianina i wiele innych. Wszystkie dzieci chętnie brały udział w ciekawych zabawach i konkursach oraz tańczyły przy gorących rytmach karnawałowej muzyki. Bal karnawałowy (dyskoteka) dla klas IV-VI odbył się podczas ferii.


GaleriaWszystkie aktualności


© Copyright 2007 by SP Surochów, all rights reserved! -- Design & Technology by Grzegorz Bursztyka