PHP-Fusion PL
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jesteśmy na Facebooku
Jesteśmy na Facebooku


Dziękujemy za udział w akcji "Razem na Święta"
Dziękujemy za udział w akcji "Razem na Święta"

Szanowni Państwo,

w imieniu Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego bardzo serdecznie dziękuję za włączenie się do naszej akcji „Razem na Święta”. Inicjatywa miała na celu zachęcenie uczniów do działań charytatywnych i wsparcia osób potrzebujących w okresie przedświątecznym.

W tej edycji (grudzień 2019 roku) do naszej akcji przyłączyło się ponad 1 mln 100 tys. uczniów i prawie 117,5 tys. nauczycieli. Otrzymaliśmy od Państwa ponad 10 tys. zgłoszeń!

W załączeniu przekazujemy pamiątkowy dyplom za udział w akcji.

Dziękujemy za dzielenie się dobrem i wspieranie innych!

 

Z poważaniem

Anna Ostrowska 

Rzecznik Prasowy MENWyjazd do Radawy
Wyjazd do Radawy

Wyjazd do Radawy to kolejny dzień pełen wrażeń - Przejazd bryczką, smaczne kiełbaski, zabawa oraz na zakończenie długi spacer. Wróciliśmy zadowoleni, najedzeni i dotlenieni świeżym powietrzem. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu wycieczki, jesteście wspaniali. Organizator Dominika Garncarska. Fotograf i super zdjęcia Anna Kołodziej-Malec.

GaleriaPierwszy dzień ferii
Pierwszy dzień ferii

Jesteśmy po pierwszym dniu zimowiska a już bardzo aktywnym. Dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach, na których powstały piękne prezenty dla dziadków w formie obrazu. Dziękujemy firmie Grafix z Jarosławia za świetną zabawę i nowe doświadczenia.

GaleriaWyjazdu na lodowisko
Wyjazdu na lodowisko

Uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami rozpoczęli ferie zimowe od wyjazdu na lodowisko do Wólki Pełkińskiej. Mimo tego, iż pogoda nie sprzyjała, wszyscy bawili się świetnie, a po zakończonych akrobacjach i harcach na lodzie miłą niespodziankę sprawiła nam Pani Dyrektor, która pojawiła się z małym „co nieco” - kiełbaski, po wyczerpującym czasie na lodowisku, smakowały wyśmienicie.

Łukasz Bednarz

GaleriaBezpieczne ferie
Bezpieczne ferie

W naszym województwie ferie zimowe będą trwały od 13 do 23 lutego. Jak co roku na godzinach wychowawczych nauczyciele przypomnieli o różnych zagrożeniach czyhających na nich w trakcie ferii zimowych. Omówili z uczniami zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Zwrócili uwagę na zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się po drogach publicznych po zmroku i o innych niebezpieczeństwach jakie czyhają na nich podczas ferii, na koniec utrwalono numery alarmowe.

Nauczyciele i dyrekcja życzy uczniom bezpiecznych ferii.

Godło Rzeczypospolitej Polskiej
Godło Rzeczypospolitej Polskiej