PHP-Fusion PL
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło


Wycieczka do Rzeszowa 2018
Wycieczka do Rzeszowa 2018

11 stycznia 2018 uczniowie klas od IV do VII wraz z wychowawcami udali się na długo wyczekiwaną wycieczkę do Rzeszowa. Dzień zaczęliśmy w kinie Helios. Komedia pt. "Mikołaj i spółka" przypomniała uczniom o niedawnych Świętach Bożego Narodzenia oraz wprawiła ich w świetne humory. Następnie pojechaliśmy do miejsca gdzie zaplanowany był punk kulminacyjny naszej wycieczki czyli do Flyparku. Tutaj wariacjom, fikołkom, saltom i innego rodzaju szaleństwom nie było końca. Na koniec udaliśmy się do Mc Donald's gdzie nasze głodne i burczące brzuchy zostały uraczone, może nie najzdrowszym, ale za to jakże pysznym, jedzeniem fast food. Tutaj te dzieci, które miały jeszcze nieco siły(czyli w zasadzie wszystkie) skorzystały ze strefy zabaw. Wszyscy z dobrymi humorami oraz pełni pozytywnych wrażeń wróciliśmy do domu.

 

 

GaleriaŻyczenia świąteczne
Życzenia świąteczne

Jak co roku magia Świąt Bożego Narodzenia puka do drzwi naszych domów. Dookoła nas rozkwitają radość, ciepło, miłość i optymizm. Z tej okazji w imieniu swoim oraz nauczycieli i pracowników naszej szkoły wszystkim rodzicom, uczniom oraz mieszkańcom gminy Jarosław pragniemy złożyć świąteczne życzenia: niech pod rodzinnym dachem nie zabraknie światła świecy, ciepła rodzinnej atmosfery i spełnienia najskrytszych marzeń. 

Niech wszystkie dni w Nowym Roku będą tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden wigilijny wieczór. Niech uśmiech naszych dzieci rozpromienia serca, dając nadzieję na lepsze jutro, na lepszy, każdy z nadchodzących dni. 


Dyrektor Szkoły oraz Nauczyciele Jasełka 2017
Jasełka 2017

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami. 

W świąteczną atmosferę wprowadzili nas nasi uczniowie, którzy przygotowali przedstawienie jasełkowe. Zaprezentowali je 22 grudnia, przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko. Dzieci i młodzież wcieliły się w role Maryi i Józefa, pasterzy, aniołów, trzech króli, przybywających złożyć pokłon Jezusowi narodzonemu w ubogiej stajence. Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt.  

Po występie głos zabrał Pan dyrektor, który złożył wszystkim świąteczne życzenia, po czym uczniowie udali się do klas. 

 

Galeria

Fragment przedstawienia

 
Wizyta Świętego Mikołaja
Wizyta Świętego Mikołaja

Wizyta świętego Mikołaja to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Dzieci uczą się wierszyków i piosenek, wykonują prace plastyczne, na których oczywiście króluje Mikołaj. Uwielbiają te przygotowania i mimo że zajmują im one wiele czasu, robią to z wielką przyjemnością. 

6 grudnia to dzień długo oczekiwany. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już od samego rana zawitał do naszej szkoły i zaczął odwiedzać dzieci w klasach. Nasz gość udał się do wszystkich sal lekcyjnych. Niektórzy uczniowie zaśpiewali przygotowane piosenki i wyrecytowali wiersze . Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent i musiał się pożegnać, ponieważ czekały na niego jeszcze inne dzieci. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania. Dzieci długo wspominały ten dzień, dzieliły się wrażeniami, zerkały przez okno z nadzieją, że jeszcze raz zobaczą naszego gościa i pomachają mu na pożegnanie. 

„Dzięki Ci składamy Mikołaju Święty 
za twe dobre serce i twoje prezenty. 
Dziś obiecujemy ,kochany staruszku, 
zostaniesz w pamięci i w naszym serduszku. 
Teraz wszyscy razem z żalem Cię żegnamy 
i na drugi roczek zapraszamy.” 

 

GaleriaZabawa andrzejkowa 2017
Zabawa andrzejkowa 2017

W naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. Dzieci i uczniowie mieli okazję potańczyć przy rytmach muzyki. Rodzice zapewnili poczęstunek dla dzieci. Andrzejki przebiegały w miłej i ciepłej atmosferze, sprawiły wszystkim wiele radości i z pewnością zostaną na długo w naszej pamięci. 

 

Galeria

Godło Rzeczypospolitej Polskiej
Godło Rzeczypospolitej Polskiej