PHP-Fusion PL
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło


Wycieczka 2018
Wycieczka 2018

Uczniowie klas IV-VII naszej szkoły 07.06.2018 r. wraz z wychowawcami wybrali się na całodniową wycieczkę.  Najpierw pojechaliśmy do Muzeum-Zamku w Łańcucie. Pani przewodnik oprowadziła nas po takich ekspozycjach muzealnych jak: wnętrza zamku na parterze i piętrze oraz Stajni i Wozowni. Dowiedzieliśmy się dużo o historii zamku i jego właścicieli. Następnie pojechaliśmy do Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie na koncert szkolny. Wysłuchaliśmy z wielkim zainteresowaniem utworów symfonicznych w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Podkarpackiej pod dyrygenturą Mirana Khukhumashvili. Była to min. IV Symfonia f-moll op.36. Piotra Czajkowskiego. Koncert dostarczył niezapomnianych wrażeń, mieliśmy okazję usłyszeć, jak pięknie brzmi cała orkiestra symfoniczna. Wszyscy nieco zgłodnieli, więc udaliśmy się do McDonald's. Ostatnim punktem planu wycieczki był film "Han Solo: Gwiezdne Wojny- historie", który wszyscy obejrzeli z zainteresowaniem, zwłaszcza, że projekcja była w 3D i efekty były wspaniałe. Po tak emocjonującym dniu bezpiecznie wróciliśmy do domu.

 

GaleriaEgzamin na kartę rowerową 2018
Egzamin na kartę rowerową 2018

W Szkole Podstawowej w Surochowie odbył się, jak co roku egzamin na kartę rowerową dla uczniów klasy IV. Egzamin przygotował Grzegorz Bursztyka - Szkolny Lider Wychowania Komunikacyjnego. Uczniowie, którzy chcieli uzyskać uprawnienia do kierowania rowerem musieli przystąpić do egzaminu składającego się z 2 części. Najpierw był egzamin pisemny ze znajomości przepisów ruchu drogowego, udzielania pierwszej pomocy, itp., następnie uczniowie przystąpili do egzaminu praktycznego. 

 

GaleriaDzień Dziecka 2018
Dzień Dziecka 2018

6 czerwca br. świętowaliśmy w naszej szkole  Dzień Dziecka. Ten wyjątkowy dzień rozpoczął się od złożenia serdecznych życzeń naszym młodszym i starszym wychowankom. Starsi i młodsi uczniowie przygotowali z tej okazji wspaniałą część artystyczną.  Później wszystkie dzieci oddały się zabawie poprowadzonej przez animatorów z firmy Palmonutka. Animatorzy w kolorowych strojach prowadzili zabawy muzyczne, zręcznościowe oraz konkursy, które wszystkim sprawiły wiele radości. Dodatkową atrakcją były bańki mydlane oraz wielka dmuchana zjeżdżalnia, która cieszyła się ogromną popularnością. Oprócz zjeżdżania na dmuchawcu dzieci korzystały z placu zabaw i Orlika, by aktywnie spędzić ten radosny dzień. W każdej klasie zorganizowany był poczęstunek dla uzupełnienia utraconych kalorii. Ten dzień, pełen atrakcji pozostanie na długo w pamięci dzieci.

 

GaleriaIgrzyska Dzieci w piłce nożnej dziewcząt - 2018
Igrzyska Dzieci w piłce nożnej dziewcząt - 2018

W Wólce Pełkińskiej w ramach zawodów sportowych Igrzysk Dzieci (rocznik 2005 i młodsze)  odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt. W miłej atmosferze przy pięknej pogodzie rozegrano 15 spotkań w których dziewczęta strzeliły 26 goli. Wśród sześciu zespołów najlepiej zaprezentowały się gospodynie turnieju SP Wólka Pełkińska w których ręce powędrował puchar za zajęcie I miejsca. Opiekunowie drużyn wyróżnili najlepsze zawodniczki w drużynach oraz wybrali najlepszą zawodniczkę, bramkarkę i najskuteczniejszą strzelczynię turnieju. Naszą szkołę reprezentowały:  Nikola Hulak , Gabriela Maciałek , Kinga Dudek , Kornelia Dudek , Roksana Pełech , Małgorzata Maziarka , Emilia Niemiec - gratulacje dziewczyny :-).

 

Miejsca w kolejności od pierwszego: Wólka Pełkińska, Surochów ,Munina, Pełkinie ,Tuczempy ,Makowisko

 

Wyróżnienia indywidualne

Najlepsza zawodniczka turnieju

Nikola  Hulak - SP Surochów

 Najskuteczniejsza zawodniczka turnieju

Zuzanna  Perykasza   SP Wólka Pełkińska

 Najlepsza bramkarka turnieju

Gabriela  Sawa  SP Wólka Pełkińska

 

Najlepsza zawodniczka drużyny

Wiktoria Hawryłko   SP Tuczempy

Emilia   Bębenek    SP Munina

Roksana  Ostapowicz   SP Makowisko

Kamila  Machała   SP Wólka Pełkińska

Izabela  Stęchły   SP Pełkinie

Gabriela  Maciałek   SP Surochów

 

GaleriaMiędzyszkolne Spławikowe Zawody Wędkarskie 2018
Międzyszkolne Spławikowe Zawody Wędkarskie 2018

Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej - 2018

Patronat - Starosta Powiatu Jarosławskiego. Fundator upominków Firma MatchPro oraz koło "Jarosław-Miasto". Zawody zorganizowane przez Radę ds. Młodzieży PZW w Przemyślu. 
Najlepsi w kategorii szkół:
Szkoła Podstawowa w Surochowie miejsce I
Szkoła Podstawowa nr 7 w Jarosławiu
Szkoła Podstawowa w Szówsku
Szkoła Podstawowa nr 4 w Jarosławiu
Kategoria indywidualna: 
Szkół Średnich
- Patryk Kłak ze ZSTiO Jarosław
Szkoła Podstawowa
- Sebastian Białowąs z SP nr 7 w Jarosławiu
- Paweł Szykuła z SP w Szówsku
- Karol Iwanicki z SP w Surochowie miejsce III
Opiekun: Grzegorz Bursztyka

 

Galeria

 

I kilka fotek z zawodów szkolnych na Zgodzie

Galeria

Godło Rzeczypospolitej Polskiej
Godło Rzeczypospolitej Polskiej