PHP-Fusion PL
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jesteśmy na Facebooku
Jesteśmy na Facebooku


Przedstawienie z okazji Dnia Kobiet
Przedstawienie z okazji Dnia Kobiet

Z okazji dnia Kobiet, obejrzeliśmy w naszej szkole zabawne przedstawienie, przygotowane przez uczniów.

 

 Jasełka w Surochowie

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy” takim dniem był w naszej szkole czwartek 22 grudnia. Od rana panowała świąteczna atmosfera. W każdej klasie płonęły światełka na choinkach. Był opłatek, życzenia, wspólne kolędowanie. Najważniejszym jednak wydarzeniem tego dnia były jasełka, których główne motto brzmiało DZIŚ RODZI SIĘ BÓG – MIŁOŚERNY. Z okazji zbliżających się świąt Bożego narodzenia życzymy wszystkim, aby tej miłości nigdy nie zabrakło.Zabawa karnawałowa w Sobiecinie, Dzień Babci i Dziadka
Zabawa karnawałowa w Sobiecinie, Dzień Babci i Dziadka

16.02.2011r w Szkole filialnej w Sobiecinie - odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, oraz zabawa karnawałowa dla dzieci. Wszyscy świetnie się bawili.

 Święto Zakochanych
Ogólne

W dniu Św. Walentego 14 lutego w naszej szkole zorganizowana została "Poczta Walentynkowa". Każdy mógł tą drogą przypomnieć kochanej osobie o sowim uczuciu. Doręczyciele "poczty walentynkowej" mieli pełne ręce roboty.

 Bal karnawałowy!
Bal karnawałowy!

31 stycznia 2011 roku odbył się w naszej szkole bal karnawałowy, w którym uczestniczyli uczniowie klas 0-III. Sala gimnastyczna zamieniła się na kilka godzin w prawdziwą salę balową, przez którą przemykały barwne korowody tajemniczych postaci m.in. czarnoksiężnika, motylków, kowbojów, strażaka, Indianina i wiele innych. Wszystkie dzieci chętnie brały udział w ciekawych zabawach i konkursach oraz tańczyły przy gorących rytmach karnawałowej muzyki. Bal karnawałowy (dyskoteka) dla klas IV-VI odbył się podczas ferii.

Godło Rzeczypospolitej Polskiej
Godło Rzeczypospolitej Polskiej