PHP-Fusion PL
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło


I miejsce w konkursie - Młodzież Zapobiega Pożarom
Konkursy

31 marca tego roku w siedzibie Gminy Jarosław odbyły się eliminacje gminne do ogólnopolskiego konkursu „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”.
Konkurs zakończył się zwycięstwem. Maciej Szeląg już trzeci raz zajął I miejsce, Szczepan Maciałek IV miejsce.  Maciek pojedzie na kolejny etap. Trzymamy kciuki.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody za czas poświęcony nauce o wiedzy pożarniczej. Swoim przemówieniem przewodniczący rady Gminy Jarosław - Antonii Gwóźdź zakończył spotkanie. Wszystko przebiegało w miłej atmosferze.Konkurs plastyczny
Konkursy

„Czarodziejka wiosna, kolorowa, radosna”

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym dzieci kl. I – III

Termin składania prac:
21.03.- 21.04.2011r.

Na zwycięzców czekają nagrody.

Regulamin do pobraniaPrzedstawienie z okazji Dnia Kobiet
Przedstawienie z okazji Dnia Kobiet

Z okazji dnia Kobiet, obejrzeliśmy w naszej szkole zabawne przedstawienie, przygotowane przez uczniów.

 

 Jasełka w Surochowie

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy” takim dniem był w naszej szkole czwartek 22 grudnia. Od rana panowała świąteczna atmosfera. W każdej klasie płonęły światełka na choinkach. Był opłatek, życzenia, wspólne kolędowanie. Najważniejszym jednak wydarzeniem tego dnia były jasełka, których główne motto brzmiało DZIŚ RODZI SIĘ BÓG – MIŁOŚERNY. Z okazji zbliżających się świąt Bożego narodzenia życzymy wszystkim, aby tej miłości nigdy nie zabrakło.Zabawa karnawałowa w Sobiecinie, Dzień Babci i Dziadka
Zabawa karnawałowa w Sobiecinie, Dzień Babci i Dziadka

16.02.2011r w Szkole filialnej w Sobiecinie - odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, oraz zabawa karnawałowa dla dzieci. Wszyscy świetnie się bawili.

 

Godło Rzeczypospolitej Polskiej
Godło Rzeczypospolitej Polskiej