PHP-Fusion PL
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło


Zabawa Karnawałowa i Walentynkowa 2018
Zabawa Karnawałowa i Walentynkowa 2018

We wtorek w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Całą zabawę prowadził wodzirej "Jacek", który wymyślał różne zabawy i konkursy za które uczniowie dostawali nagrody. Uczniowie na ten bal poprzebierali się w różne stroje bohaterów z bajek i nie tylko. Wszyscy wspaniale się bawili, a do domu wrócili uśmiechnięci i weseli, już czekają na kolejny bal. 

 

GaleriaPrzegląd Kolęd 2017
Przegląd Kolęd 2017

26 stycznia 2018 roku dwie dziewczynki z naszej szkoły wzięły udział w Gminnym Międzyszkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek pod tytułem „Dzieci śpiewają Jezusowi”. Konkurs odbył się w  świetlicy wiejskiej w Makowisku. Udział w nim wzięły dzieci ze szkół podstawowych z terenu Gminy Jarosław. Nikola Hulak uczennica klasy 6 naszej szkoły zajęła drugie miejsce w kategorii dzieci z klas od 4 do 6.

 

Galeria"Biały Orlik" 2018
"Biały Orlik" 2018

Głównym celem zajęć uczniów na lodowisku w Wólce Pełkińskiej "Biały Orlik" oprócz nabycia umiejętności jazdy na łyżwach jest chęć atrakcyjnego zaspokajania potrzeb ruchowych dzieci, tak by aktywność fizyczna podejmowana była przez nie świadomie, dobrowolnie i z entuzjazmem. Dodatkowo wszechstronne doskonalenie sprawności fizycznej, propagowanie łyżwiarstwa jako formy aktywności sportowo-rekreacyjnej do realizacji w czasie wolnym, wyrabianie poczucia odpowiedzialności za siebie i innych, nabycie umiejętności pokonywania nieśmiałości i lęku podczas zdobywania nowych umiejętności, hartowanie i uodpornienie organizmu na przeziębienia i katar.

Wyjazd zorganizował G. Bursztyka. Opiekunami byli J. Matwij oraz Ł. Bednarz. Serdeczne podziękowania dla księdza Krzysztofa Pelc za zasponsorowanie autokaru.

 

GaleriaIgrzyska Dzieci w tenisie stołowym - 2018
Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym - 2018

Miesiąc styczeń to już tradycyjnie czas rywalizacji podstawówek z naszej gminy w tenisie stołowym i tradycyjnie gospodarzem turniejów jest Szkoła Podstawowa w Wólce Pełkińskiej. W tym roku o prawo reprezentowania gminy Jarosław na zawodach powiatowych walczyły szkoły z Pełkiń, Tuczemp, Morawska, Surochowa i Wólki Pełkińskiej. Nie pierwszy już raz najlepiej wypadła nasza szkoła (zarówno dziewczęta jak i chłopcy) - gratulacje i powodzenia w Rokietnicy.

 

Galeria

 

Powiaty w Rokietnicy chłopcy  V miejsce a dziewczynki IV - 27.02.218r

 

GaleriaWycieczka do Rzeszowa 2018
Wycieczka do Rzeszowa 2018

11 stycznia 2018 uczniowie klas od IV do VII wraz z wychowawcami udali się na długo wyczekiwaną wycieczkę do Rzeszowa. Dzień zaczęliśmy w kinie Helios. Komedia pt. "Mikołaj i spółka" przypomniała uczniom o niedawnych Świętach Bożego Narodzenia oraz wprawiła ich w świetne humory. Następnie pojechaliśmy do miejsca gdzie zaplanowany był punk kulminacyjny naszej wycieczki czyli do Flyparku. Tutaj wariacjom, fikołkom, saltom i innego rodzaju szaleństwom nie było końca. Na koniec udaliśmy się do Mc Donald's gdzie nasze głodne i burczące brzuchy zostały uraczone, może nie najzdrowszym, ale za to jakże pysznym, jedzeniem fast food. Tutaj te dzieci, które miały jeszcze nieco siły(czyli w zasadzie wszystkie) skorzystały ze strefy zabaw. Wszyscy z dobrymi humorami oraz pełni pozytywnych wrażeń wróciliśmy do domu.

 

 

Galeria

Godło Rzeczypospolitej Polskiej
Godło Rzeczypospolitej Polskiej