PHP-Fusion PL
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło


Basen
Basen

8 i 15 listopada po lekcjach uczniowie z klas IV-VII pod opieką Grzegorza Bursztyki, miło spędzili czas na pływalni w Jarosławiu. Dzieci mogły pobawić się w wodzie, popływać, poszaleć w wirze wodnym, potrenować pływanie i posiedzieć w jacuzzi. Tradycyjnie, tuż przed odjazdem uczniowie udali się do baru, aby uzupełnić spalone w wodzie kalorie, po czym zadowoleni wrócili do domów. 

Podziękowania dla Pana J. Blajera za transport.

 

GaleriaGminny turniej piłki ręcznej dziewcząt i chłopców
Gminny turniej piłki ręcznej dziewcząt i chłopców

14.11.2017r. odbył się w Muninie Gminny turniej piłki ręcznej dziewcząt i chłopców. Sześć szkół zjawiło się na hali sportowej, żeby wyłonić kto z gminy Jarosław będzie reprezentował ją na szczeblu powiatowym. Było to 6 zespołów dziewcząt (SP Pełkinie, SP Surochów, SP Munina, SP Makowisko, SP Tuczempy, SP Wólka Pełkińska), oraz 4 zespoły chłopców (SP Pełkinie, SP Makowisko, SP Tuczempy, SP Wólka Pełkińska). Turniej miał na celu popularyzację piłki ręcznej w naszym regionie. I chyba zdał egzamin, ponieważ hala sportowa w Muninie nie gościła jeszcze tylu szczypiornistek i szczypiornistów. Zaproszone było małżeństwo reprezentantów Polski w piłce ręcznej, Pani Sabina Kubisztal oraz Pan Michał Kubisztal. Zawodnicy turnieju byli pod ogromnym wrażeniem ociągnięć oraz medali zaproszonych gości. Z niecierpliwością czekamy na następne zawody…

Emocje były niesamowite. Drużyny szły łeb w łeb, a różnice punktowe były niewielkie. Widownia była zaskoczona zawodami i nikt nie mógł powiedzieć kto wygra. Walka toczyła się do ostatnich minut turnieju. Wszyscy oglądali mecz z zaciekawieniem oraz wspierali swoje drużyny. Ostatecznie puchar -  nawet dwa, pojechały do Szkoły Podstawowej w Wólce Pełkińskiej, której gratulujemy i życzymy powodzenia na powiecie. Wielkie podziękowania za cierpliwość i wytrwałość w sędziowaniu zawodniczkom TS MKS SAN PAJDA Patrycji Borowskiej i Małgorzacie Piśko.

 

Galeria11 Listopada - ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 2017
11 Listopada - ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 2017

W dniu 13 listopada 2017r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Święta Niepodległości. Uczniowie klasy drugiej, czwartej i piątej pod kierunkiem p. Beaty Hudycz i p. Małgorzaty Gilarskiej- Bednarz przygotowali program artystyczny pt. „Polsko nie jesteś już Ty niewolnicą”. Wiersze i pieśni patriotyczne zaprezentowane przez piącioklasistów przypomniały ten trudny dla naszej Ojczyzny czas. Na uwagę zasługuje układ ze wstążkami w wykonaniu uczniów klasy drugiej oraz mazur , który pięknie zatańczyli „młodzi artyści” z klasy czwartej. Dzieci ubrane w stroje biało-czerwone i ludowe z wielkim sercem i zaangażowaniem oddały atmosferę tego uroczystego dnia.

 

Galeria Pasowanie na ucznia
Pasowanie na ucznia

W dniu 31.10.2017r. w Szkole Podstawowej w Surochowie odbyła się uroczystość pasowania pierwszoklasistów na uczniów. W uroczystości udział wzięła cała szkoła i zaproszeni goście. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i zasłużyły, aby ich przyjąć do społeczności szkolnej. Po części artystycznej przyszła kolej na część oficjalną uroczystości. Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani przez pana dyrektora na uczniów.  Uczniowie otrzymali również drobne upominki od kolegów i koleżanek z klasy drugiej. Uczniowie zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Po uroczystości pierwszoklasiści i zaproszeni goście udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.  Program przygotowała wychowawczyni M. Szuba.

 

Ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w pamięci uczniów. 

 

GaleriaKIERMASZ ŚWIĄTECZNY 2017
KIERMASZ ŚWIĄTECZNY 2017

Samorząd Szkolny zachęca do udziału w kiermaszu świątecznym, który odbędzie się 10.12.2017r. w naszej szkole.

    Na kiermasz można przynieść różne dekoracje i ozdoby świąteczne. Zbiórka ozdób od 04.12.2017r. w bibliotece szkolnej. Dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na potrzeby uczniów naszej szkoły.

Godło Rzeczypospolitej Polskiej
Godło Rzeczypospolitej Polskiej