PHP-Fusion PL
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło


Wielkopostne rekolekcje szkolne
Wielkopostne rekolekcje szkolne

W dniach 01.03 i 02.03. 2018 roku odbyły się wielkopostne rekolekcje szkolne. Prowadził je ks. Daniel Odor – wikariusz z Wietlina.  Rekolekcjonista w ciekawy sposób ukazywał główne prawdy wiary i zachęcał wszystkich do lepszego życia. W ramach rekolekcji uczestniczyliśmy też w Drodze Krzyżowej i obejrzeliśmy film „Największy z cudów”.  Tradycyjnie już,  wiele radości dostarczył nam wspólny śpiew i  typowanie rekolekcyjnego przeboju. Szkoda, że następne rekolekcje dopiero za rok…

GaleriaZapisy dzieci do Oddziału Przedszkolnego i do Klasy I
Patron

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Surochowie ogłasza zapisy dzieci do

Oddziału Przedszkolnego i do Klasy I

na rok szkolny 2018/2019

 do Oddziału Przedszkolnego urodzonych w roku :

2012 / sześciolatki /

2013 / pięciolatki /

2014 / czterolatki /

  Dzieci należy zapisywać u nauczyciela Oddziału Przedszkolnego w Surochowie w dniach:

od 05.03.2018 do 07.03.2018 / tj. od Poniedziałku do Środy / w godzinach od 9.00 do 12.00Igrzyska Dzieci w mini siatkówce - Munina
Igrzyska Dzieci w mini siatkówce - Munina

Dziesięć zespołów ze szkół podstawowych (2005 i młodsi) walczyło na hali sportowej w Muninie o przepustkę do kolejnego etapu rozgrywek w mini siatkówce. Wygrały dziewczęta z Muniny i chłopcy z Morawska - gratulacje!!!. Z naszych drużyn dziewczyny - miejsce V, chłopcy sklasyfikowani zostali  na miejscu II. Teraz przed nami biegi indywidualno - drużynowe. 

 

GaleriaSpotkanie z artystami cyrkowymi 2018
Spotkanie z artystami cyrkowymi 2018

W naszej szkole gościł cyrk, który tworzą artyści cyrkowi pochodzący z Ukrainy. Pokaz złożony był ze sztuki iluzji, gimnastyki artystycznej, jazdy na mini rowerku, tańców, również z pudelkiem oraz pokazu hula – hop. Duże zainteresowanie wzbudził pokaz legwana, którego można było pogłaskać. Pokazy cyrkowe przebiegały z udziałem uczniów, w towarzystwie zabawy, gromkiego śmiechu oraz aplauzu zgromadzonej widowni.

 

GaleriaWyjazd do kina "Cudowny chłopak"
Wyjazd do kina "Cudowny chłopak"

21 lutego uczniowie klas 4-7 naszej szkoły wyjechali do kina na film pt. „Cudowny chłopak”, który wszystkich bardzo zainteresował i wzruszył. Główny aktor Auggie od urodzenia ma zdeformowaną twarz. W nowej szkole chłopiec chce udowodnić rówieśnikom, że piękno to więcej niż wygląd. Opiekunami podczas wyjazdu byli wychowawcy poszczególnych klas.

Godło Rzeczypospolitej Polskiej
Godło Rzeczypospolitej Polskiej