PHP-Fusion PL
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jesteśmy na Facebooku
Jesteśmy na Facebooku


Jasełka
Jasełka

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie życzliwi i zapominają o wszelkich waśniach, to także czas, który skłania do refleksji. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie naszej szkoły tradycyjnie jak co roku wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe. W pięknych strojach i scenerii przedstawili sceny z narodzin Chrystusa. Przedstawiony program miał także na celu zwrócenie uwagi na wartości tak istotne i ważne, które we współczesnym świecie zanikają: czy potrafię prawdziwie kochać, być uczciwym i tolerancyjnym wobec innych, czy potrafię wybaczać. Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swoją grą aktorską, śpiewem kolęd i pastorałek oraz wykonaniem pięknych tańców podbili serca publiczności, za co otrzymali gromkie brawa. Występ był przeżyciem zarówno dla małych aktorów, nauczycieli i zaproszonych rodziców.

Galeria

Beata HudyczKonkurs szkolny najładniej ozdobiona klasa
Konkurs szkolny najładniej ozdobiona klasa

W konkursie zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski na najładniej ozdobioną klasę w szkole zaszczytne I miejsce zajęła sala klasy pierwszej, której wychowawczynią jest pani Beata Hudycz. Serdecznie gratulujemy.

Łukasz Bednarz


GaleriaI miejsce
I miejsce

W czwartek  odbył się finał konkursu organizowanego przez PWSTE, w którym uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsca. Adrian Olewiński w kategorii wiersz i Filip Wojdyło w kategorii praca plastyczna. Wielkie brawa dla zwycięzców, ale również dla wszystkich uczestników.

 

 

GaleriaZabawy na świetlicy
Zabawy na świetlicy

Eksperymenty pozwalają w naturalny sposób pobudzić dzieci do myślenia dlaczego pewne zjawiska mają miejsce dlatego dziś na świetlicy dzieci tworzyły obrazy na bazie mleka, barwników i płynu do naczyń, a oto efekty w galerii.

Galeria

Dominika Garncarska
Kiermasz Bożonarodzeniowy
Kiermasz Bożonarodzeniowy

Święta Bożego Narodzenia tuż tuż. Zorganizowaliśmy więc,jak co roku kiermasz bożonarodzeniowy. Własnoręcznie wykonane ozdoby, które sprzedawaliśmy, to dzieła nasze, rodziców i nauczycieli. Zgromadziło się ich całkiem sporo, także kiermasz został przedłużony i będzie trwał przez najbliższy tydzień - zapraszamy.

Łukasz Bednarz

Galeria 

Godło Rzeczypospolitej Polskiej
Godło Rzeczypospolitej Polskiej