PHP-Fusion PL
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jesteśmy na Facebooku
Jesteśmy na Facebooku


Ogłoszenie
Ogłoszenia

Drodzy Uczniowie i Rodzice

Drodzy uczniowie prosimy o sprawdzanie librusa – moduł Wiadomości, gdyż tam umieszone są linki oraz propozycje zadań z różnych przedmiotów.Zawieszenie zajęć
Ogłoszenia

Od 12  do 25 marca w naszej szkole, podobnie jak w całym kraju, zajęcia zostają zawieszone. Jest to decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. W najbliższy czwartek i piątek rodzice będą mogli oddać dzieci pod opiekę dyżurujących nauczycieli.

W czasie 14-dniowego okresu zawieszenia zajęć w szkole prosi się o ograniczenie wyjść w miejsca publiczne, a ten okres traktować jako czas kwarantanny.

 

https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolachDZIECI UCZĄ RODZICÓW
DZIECI UCZĄ RODZICÓW

Nasza szkoła, podobnie jak wiele innych, bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Dzieci uczą rodziców”. Celem tej akcji jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa wśród najmłodszych, kształtowanie postaw proekologicznych oraz promocja zdrowego i aktywnego trybu życia. Ma też zachęcać dzieci do rozmów z rodzicami na te tematy. Pierwsze zajęcia, które odbyły się w klasach 0-III dotyczyły ekologii i odpowiadały na pytania:  Jak dbać o środowisko? Jak segregować odpady? Co to jest smog? Czym jest ekologia? Lekcja "Młody ekolog" to była  fascynująca podróż po wskazówkach o tym, jak dbać o naszą piękną planetę.

W piątek, 6 marca, odbyły się kolejne zajęcia w ramach tej akcji. Nosiły tytuł „Wyjątkowa pszczoła”.  W trakcie lekcji dzieci poznały te małe owady, a także dowiedziały się o tym, jak wielki jest ich wpływ na nasze życie.

Zajęcia te bardzo podobają się dzieciom i z niecierpliwością czekają na następne.

Prezentacja

Galeria 

Renata SawaZapisy do Oddziału Przedszkolnego i do klasy I
Zapisy do Oddziału Przedszkolnego i do klasy IPlakaty informacyjne - profilaktyka zdrowotna
Plakaty informacyjne - profilaktyka zdrowotna

Godło Rzeczypospolitej Polskiej
Godło Rzeczypospolitej Polskiej